Vaidotas Stankevičius 

Labai dažnai yra sudėtinga kaip nors nustebinti artimą žmogų, draugą ar verslo partnerį. Jiems yra sukurta daugybė smulkmenų, kurios jau nebekelia "wow...!!" efekto. Smagu, kad atsiranda žmonių, kurie į kasdienybę pažiūri kitaip. Labai nustebino ir pranoko visus lūkesčius Vytėnų gesintuvai!! Puiki dovana, malonūs ir šilti žmonės, kurie vysto šią veiklą, kuri ne tik suteikia teigiamas emocijas, bet yra socialiai atsakinga. Užteks skolintis gesintuvus iš draugų automobilio tech apžiūrai, verta įsigyti arba padovanoti draugams įkurtuvių proga!!! Jei pradžioje kilo abejonių dėl kokybės, tai paėmus į rankas jos išgaravo. Labai rekomenduoju. Sekmės!!!

5 žvaigždutės

Nepriekaištingas aptarnavimas, labai rūpestingi, atsakingi, patariantys ir operatyvūs! Viršijo lūkesčius! Gesintuvai - originalūs ir kokybiškai apipavidalinti  Džiugu, kad taip atsakingai atsižvelgiama į savo darbą! AČIŪ!!!

Vadimas Bašinovas  recommends Puošnūs ir Stilingi gesintuvai.

Puikios, kokybiškai ir stilingai atliktos dovanos, tinkančios visomis progomis. Rekomenduoju!

Dovilė Terminienė  recommends Puošnūs ir Stilingi gesintuvai.

Ne tik stilingi gesintuvai, bet ir greitas ir idealus darbas bei aptarnavimas 😊👍

Jūratė Dabašinskienė Ačiū Jums už puikų bendradarbiavimą. Atidirbome naktinę pamainą susirašinėdami, kol suradom tinkamą variantą. Tikėkit, jei sako, kad dirba visą parą 😃 ! Ir toliau - likit stilingi!


Krepšelis