Mūsų atlikti darbai: personalizuoti gesintuvai, originalios dovanos

Originalios dovanos – dovanos namams,  įkurtuvių dovanos, verslo dovanos

                Didžiuojamės, kad galime išpildyti Jūsų vizijas, svajones ir lūkesčius! Rūpinamės ne tik Jūsų namų ar automobilio saugumu, tačiau padedame ir nustebinti artimuosius, kolegas bei verslo partnerius. Mūsų pagaminti gesintuvai tikrai verti originalios dovanos titulo – jie ne tik puikiai atlieka esminę gesintuvo funkciją, bet ir atrodo išties įspūdingai. Jokios nuobodžios raudonos spalvos – tegyvuoja stilius, išskirtinumas ar net prabanga. Ačiū, kad kartu su mumis klientai įrodo, kad mūsų kurtos originalios dovanos tinka pačiomis įvairiausiomis progomis: įkurtuvių dovanos, verslo dovanos, dovanos namams, vyrui ar draugui, ar tiesiog gesintuvai namams – originalūs ir stilingi. Atliekame tiek asmeninius, tiek verslo užsakymus, mums nėra mažo ar nesvarbaus kliento - visus itin vertiname ir siekiame, kad kiekvieno lūkesčiai būtų patenkinti su kaupu. Savo darbą mylime, nes su kiekvienu užsakymu, su kiekviena nauja kliento idėja, augame ir mes patys. Todėl labai vertiname, kad pasitikite mumis ir savo drąsiausias idėjas patikite įgyvendinti mums - taip atsiranda originalios dovanos, kurios priverčia nustebti, nusišypsoti, o kartais net nusijuokti. Mūsų klientai yra drąsūs, stilingi, išradingi, o kartais neįtikėtinai šmaikštūs, nes jų sugalvotos frazės, papuošiančios gesintuvus, net mus pačius verčia šypsotis. Mes didžiuojamės tuo, ką darom, didžiuojamės ir Jumis, kurie nenumoja ranką į saugumą ir renkasi tokias naudingas dovanas tiek savo namams, tiek nustebina draugus, kolegas ar verslo partnerius. Originalios dovanos - VISIEMS!

Pasižvalgykite po mūsų darbų galeriją ir išsirinkite Jums labiausiai patinkantį dizainą, arba pasiūlykite savo ideją – įgyvendinsime ją per 5 d. d.

             Mūsų gesintuvai yra tarsi DU VIENAME – universali ugnies gesinimo priemonė ir išskirtinė interjero detalė. Papuošti galime įvairiais užrašais ir logotipais, todėl jie tinka pačioms įvairiausioms progoms – įkurtuvėms, gimtadieniui, vestuvėms! (Logotipai gaminami iš lipnios spalvotos plėvelės, atskiri simboliai ploteriuojami). Originalios dovanos bus itin vertinamos Jūsų verslo partnerių ar užsakovų.

UŽSAKYTI GALITE

1. Pateikę žinutę apačioje.

2. Elektroniniu paštu [email protected]

3. Facebook'e  Stilingi gesintuvai

4. Tel. 8610 244 28Krepšelis

Krepšelis tuščias.