Stilingi gesintuvai namams, automobiliui ar originalios dovanos idėja


Mes esame Miglė ir Saulius – kartu jau penkerius metus puoselėjame MB „Vytėnų gesintuvai“ ir stengiamės kuo geriau pateisinti savo klientų lūkesčius. Mes tvirtai tikime, kad namų, biuro ar automobilio saugumas yra vienas esminių dalykų, todėl padedame Jums tuo pasirūpinti stilingai.

Įmonės atsiradimo istorija yra labai paprasta ir net buitinė -  gesintuvas namams atrodė būtinas, bet niekaip neradome jam vietos, nes ryškiai raudonas dizainas ne tik, kad netiko prie šviesaus namų interjero, bet tiesiog jį darkė. Saugumas mums buvo ir yra vienas svarbiausių dalykų, todėl net nesvarstėme gesintuvo atsisakyti, o tiesiog... sugalvojom jį patobulinti. Taip atsirado pirmasis stilingas gesintuvas – nudažėm jį mums patinkančia spalva, užrašėm namų taisykles ir net patys nustebom, kad dabar jis ne tik, kad nedarko namų interjero, bet net jį papuošia! Idėja sužavėjo ir mūsų svečius, todėl nusprendėme, kad daugiau niekam nebereikės atsisakyti gesintuvo dėl jo negražaus dizaino – nuo šiol visi norintys apsaugoti namus, nesudarkant interjero, turės tam galimybę ir galės įsigyti stilingą gesintuvą. O tiems, kurie ieško originalios dovanos, mes tikrai padėsime nustebinti!

Vienas esminių mūsų išskirtinumų yra tas, kad gaminame gesintuvus pagal kliento poreikius: su jo sugalvotu dizainu bei jam svarbiu užrašu. Taip pamažu mūsų gaminami gesintuvai tapo puikia originalios dovanos idėja, tinkančia pačioms įvairiausioms progoms: įkurtuvių, gimtadienio ar net bernvakario!

Originalios dovanos yra itin vertinamos, tačiau mūsų gaminiai turi ir labai svarbų išskirtinumą – jie ne tik stilingi, bet ir padeda apsaugoti namus, automobilį ar biurą. Todėl pamažu stilingi gesintuvai tapo mėgiami ir verslo atstovų kaip originalios verslo dovanos idėja. Įmonės puošia juos savo logotipais, užrašo reikšmingus užrašus, taip ne tik nustebindami savo klientus ar partnerius, bet ir parodydami, kad jų saugumas įmonei yra svarbus.

Nors mes specializuojamės stilingų gesintuvų srityje, tačiau klientams, nenorintiems personalizuoto gesintuvo, siūlome ir standartinius, ir nestandartinius: taip mūsų asortimente atsirado kamuolinisgesintuvas bei aerozolinė gesinimopriemonė. Kadangi gesintuvo laikiklis yra būtinas daugeliui verslo klientų į biurus, sukūrėme stilingą gesintuvų laikiklio dizainą. Visos šias prekes galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje, o stilingų gesintuvų dizainų pavyzdžius rasite galerijoje.

Tad jeigu ieškote gesintuvo savo namams, dovanos vyrui ar draugui, įkurtuvių dovanos, dovanos namams, verslo dovanos ar originalios dovanos kita proga, kreipkitės, mes padėsime įgyvendinti Jūsų norus!